3P Hizmet Modeli

Kuruma özel sosyal sorumluluk projesi geliştirirken; öncelikle kurum vizyonu, iletişim hedefleri, kamuoyu beklentileri, ülkenin ihtiyaçları, rakiplerin çalışmaları ve araştırma sonuçlarını inceliyor, genel stratejiyi ve uygun olabilecek konseptleri belirliyoruz. Sonrasında bu konseptlere uygun kamu kuruluşları, STK’larla görüşüyor ve projeyi olgunlaştırıyoruz. Projeleri alt projelerle destekleyerek farklı hedef kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz. Kuruma aralarından seçebilecekleri en az 3 proje sunuyoruz.

(Örnek: Anadolu Sigorta – “Bir Usta Bin Usta” projesi, Soyak Team projesi, TSKB ile “Önceliğimiz Çevre” projesi.. )

P2- Proje Uygulama

Sosyal sorumluluk projelerinin uygulama planlarını, bütçelerini oluşturuyor,Sivil Toplum Kuruluşları ve kamu kurumları ile koordinasyonunu tek elden sağlıyor,Türkiye genelinde uygulamalarını ve ölçümlemelerini üstleniyoruz.

(Örnek: Anadolu Sigorta“Bir Usta Bin Usta” projesi, Avon’la Sağlığa Yolculuk projesi, Visa ile “Renkli Ufuklar” projesi…)

P3- Proje İletişimi

Sosyal sorumluluk projelerinin kamuoyu ve hedef kitleler nezdinde arzu edilen algıya ulaşması için konuya özel medya iletişimini üstleniyor, özel haber çalışmaları ve medya organizasyonları ile projeyi sürekli gündemde tutmayı hedefliyoruz.

(Örnek: TAÇ “Bir De Sen Tasarla” Yarışması projesi, Avon’la Sağlığa yolculuk projesi, Soyak Team projesi…)